Българска Асоциация Градини и Рози. Популяризиране и насърчаване на градинарската дейност като изкуство и начин на живот.

Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Малки архитектурни форми

Не съм показвала моята чешмичка. Като казвам моята, имам предвид, че аз съм си я правила. Единственото ми изискване беше да побира голяма кофа, че е в зеленчуковия двор и това е задължително.

Снимката е от пролетта, сега в лявата градинка са пъпешите Smile  и няма бурени.
Отговори

Хлъц! Ая, не спирам да се възхищавам на сръчността ти, аз се каня да налепя на няколко стъпала в двора камък и плочки от три години.
Е, имам и едно зидче от камък, първият ми опит, няма да го показвам, че е много криво Big Grin

Разкошна е чешмата Heart

"Притежанието на много красиви растения не създава градината. Те са само нейна колекция."   Гертруд Джекил
Отговори

Хаха, то и аз не подозирах Big Grin . Докато правехме къщата и двора, на майсторите все им беше малко камъка и купувахме ли купувахме..Накрая почнахме разчистването и се оказахме със 7 палета излишни. Какво да ги правя...лека полека лепих долу стените, стълбичките и все оставаше. Та така камъка се оказа лятното ми хоби Smile ...
Роуз, показвай!!!
Аз не развалям нещо, което съм направила, мое си е, да си личи Smile
Отговори

Ая, това е една УНИКАЛНА чешма. Не можеш да си представиш, колко загубих дъх, като я зърнах!
Отговори

Благодаря, Саше!
Чакам една площадка да се слегне още малко, че камъкът допълнително тежи
и тогава ще правя чешмичка, ама малко по-разчупена. Засега отделям всеки подходящ камък...
Отговори

Отваряне на:

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)

Разсадник [Изображение: xnezabravka-flowers-1.png
http://nezabravkaflowers.com/