Българска Асоциация Градини и Рози. Популяризиране и насърчаване на градинарската дейност като изкуство и начин на живот.

Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Малки архитектурни форми

Не съм показвала моята чешмичка. Като казвам моята, имам предвид, че аз съм си я правила. Единственото ми изискване беше да побира голяма кофа, че е в зеленчуковия двор и това е задължително.

Снимката е от пролетта, сега в лявата градинка са пъпешите Smile  и няма бурени.
Отговори

Хлъц! Ая, не спирам да се възхищавам на сръчността ти, аз се каня да налепя на няколко стъпала в двора камък и плочки от три години.
Е, имам и едно зидче от камък, първият ми опит, няма да го показвам, че е много криво Big Grin

Разкошна е чешмата Heart

"Притежанието на много красиви растения не създава градината. Те са само нейна колекция."   Гертруд Джекил
Отговори

Хаха, то и аз не подозирах Big Grin . Докато правехме къщата и двора, на майсторите все им беше малко камъка и купувахме ли купувахме..Накрая почнахме разчистването и се оказахме със 7 палета излишни. Какво да ги правя...лека полека лепих долу стените, стълбичките и все оставаше. Та така камъка се оказа лятното ми хоби Smile ...
Роуз, показвай!!!
Аз не развалям нещо, което съм направила, мое си е, да си личи Smile
Отговори

Ая, това е една УНИКАЛНА чешма. Не можеш да си представиш, колко загубих дъх, като я зърнах!
Отговори

Благодаря, Саше!
Чакам една площадка да се слегне още малко, че камъкът допълнително тежи
и тогава ще правя чешмичка, ама малко по-разчупена. Засега отделям всеки подходящ камък...
Отговори

Направих си ново кътче със скулптура на мустакат мъж, подаващ се от тревата. Камъкът не съм го пипала, така го открих и видях в него изкуство, хаха
[Изображение: 20210419-200135.jpg]
Отговори

Аууууу! Страхотен, завид, завид! Heart Heart Heart
Дай още снимки, профил, анфас Smile

Прилича на дядо, или на гном )))

"Притежанието на много красиви растения не създава градината. Те са само нейна колекция."   Гертруд Джекил
Отговори

Еййй, какъв мустак е засукал този камък, и с перчем! Ама доволно гледа, струва ми се! Харесва му така! Big Grin
Много хубаво кътче!

[Изображение: 5.1.2014+%25D0%25B3.+12-04-16+%25D1%2587..jpg]
Отговори

Красива композиция !Удоволствие да се гледа !
Поздравления,Мия !
На мен ми заприлича на куче - с ухо ,муцунка , очи !
Като легне на една страна !Пък и така - сякаш е поставило глава на нещо !
Уникална находка !
Отговори

О, ето под чий взор ще се развива иглолистното кътче! Мия, наистина страхотна находка!
Отговори

Отваряне на:

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)

Разсадник [Изображение: xnezabravka-flowers-1.png
http://nezabravkaflowers.com/

[Изображение: klen.png
http://klen.bg/