Българска Асоциация Градини и Рози. Популяризиране и насърчаване на градинарската дейност като изкуство и начин на живот.

Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Лалета 2019

Венче, греят тези лалета на мен ми харесват, защо им се сърдиш?
Саше, много романтично клюмнали Heart
Роуз, чудни са! И при мен хладното време ги е стопирало за седмица и чак сега продължават да отварят.
Отговори

Apricot Foxx

Cape Holland

Отговори

и от мен малко, ама имената се загубиха, не ме питайте

това Just го разпозна като микс от Импресии, но са гигантски
[Изображение: 46937164074_1db0208699_h.jpg]

тези изглеждат подобни, но са с нормални човешки размери Smile
[Изображение: 46745589095_5cc14cbf0f_h.jpg]

[Изображение: 46937165384_5b6c16843a_h.jpg]

и тези, които ще отворят последни
[Изображение: 46937168354_7cb28e262f_h.jpg]

всичко миналогодишно, което не съм извадила, е много слабо представено, има тук-там, но не е онова пищно тържество на цветове

Венче, ти наистина нещо си била в депресантско настроение Smile
Аз пък се надявах, че съм поръчала ето от тези пак, но уви. И ментони май не съм поръчала. 
Този сезон, като правим поръчка, непременно ментон, мариет, онова бялото лииевидно с моравата ивица, френч бленд ако има хахах и изобщо малко повече мисъл, а не първите пет картинки, които отвориш  Dodgy

[Изображение: 27761529868_7d77c63c4a_h.jpg]

Бел, много красиви!
Отговори

Много красиви дебели туфи показвате. В контраст с едрите сортове тези особени, не си спомням името, тънички, грациозни, нищо, че са жълти Smile

Отговори

Мия, откъде ги извади тези неземни лалета Shy, като цветове на магнолия са. Да се напънеш за именцето, а! И изобщо не можеш да се класираш за жълтия отбор Smile
Отговори

Много красиви, още снимки, моля  Heart
Мия, приличат на тези Tulip Clusiana Cynthia Huh
Отговори
Icons8-close-up-96 

Нини, точно те са, как ги разпознаваш само !
На слънце, през деня се разтварят, а вечер и като е студено са затворени и едни тънички, а луковиците им бяха доста особени
Отговори

Прекрасни лалета показвате всички Heart Какъвто и да е сортът, щом са засадени нагъсто в туфа, изглеждат чудесно! ... не като моите, разпилени на много места Confused
Отговори

Така е,Елфи.След като видях на Лоис сочните туфи на живо,съм се хванала да описвам останалите ми лалета,които не са вадени от 3 год. и на есен да ги събера в туфи.

Мия,много са нежни и ефирни тези лалета!

Отговори

Отваряне на:

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)

Разсадник [Изображение: xnezabravka-flowers-1.png
http://nezabravkaflowers.com/

[Изображение: klen.png
http://klen.bg/