Българска Асоциация Градини и Рози. Популяризиране и насърчаване на градинарската дейност като изкуство и начин на живот.

Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Домашни любимци

Белисима, абсолютен сладкиш  Heart Много обичам животните, но котките са ми слабост, дори и затова, че са си самодостатъчни. Котки аристократки  Tongue
Отговори

Нини,честита ти пакост и радост в къщи !Голям сладур!
У вас,както и у нас е голям купон.
И ние сме с ново,непланирано и необмислено попълнение Кейси

Ей така спим

И винаги сме с компания на разходка

Нини,след третата ваксина трябва да изчакате още 2 седмици с разходките за да изгради имунитет.

Бел,много се смях на ушаците!
Пухчета сладки!
Отговори

Прекрасна, пухкава госпожица  Heart предполагам, че е госпожица. Много изписана муцунка  Heartstiny как да не я заобичаш непланирано.
Джоя, денонощен е купона и е весело, много. Направихме трета ваксина и чакаме да минат двете седмици за първата разходка. Дивее ни се навън.  Smile
Отговори

Сладурче!
Не можех да си го представя толкова мъничко, ако нямаше приятелче Smile
Това любов от пръв поглед ли е, или имаше период на напасване?

[Изображение: 5.1.2014+%25D0%25B3.+12-04-16+%25D1%2587..jpg]
Отговори

Любов от пръв поглед си беше.
Случайна среща на улицата с хора,с които се познавахме задочно.
Два дни ни проучваха и бебка намери новият си дом.
Много любеобвилно същество и пакостливо.За две минути изпуснеш ли я от поглед е откраднала нещо или направила някоя беля.Обаче толкова обича да се гушка и да те обсипва с целувки,че всичко и е простено!
Отговори

[Изображение: 20190926-201729.jpg]
Я да видим сега на мен какво ли са ми приготвили за вечеря.....
Отговори

Много сладък,Вени!
Ама какви рошави ушаци има и мина ли му номера,похапна ли нещо?
Отговори

Винаги похапва Джоя. Не можем да и устоим на погледа тип умиращо от глад куче. Като ни я подариха ни заръчаха да не и даваме човешка храна, че после няма отърване, ама.... то как да му откажеш на умилителната муцка.
Отговори

Аз на йоркито не давам от масата.Имам си един досадник на двора,на чийто поглед гостите лятото не устояват,но 50 килограмово нахално куче....,вече и те не дават,но ще мине време да се отучи.
Когато сме си само ние,знае че няма да получи нищо или когато прибирам чиниите започва да обикаля и тогава може да получи нещо останало.
Отговори

Отваряне на:

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)

Разсадник [Изображение: xnezabravka-flowers-1.png
http://nezabravkaflowers.com/