Българска Асоциация Градини и Рози. Популяризиране и насърчаване на градинарската дейност като изкуство и начин на живот.

Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Домашни любимци

Нуше на твоя Хари ми иде да му изям сладката муцунка  Smile
Ето и моето  Heart Макс много ми е работлив в градината но му е забранено ,че е като слон 

иначе е голям пазач което не е присъщо за хъскитата  и клюкар  Big Grin

не мога да си крива душицата помага ми при копането 

Отговори
Wink 

Спомням си, веднаж Нушето обясняваше, че Хари е куче - вълкодав. Ако вълк го хапне,ще се задави Tongue
Отговори

На сутрешната разходка моят сладур си игра с куче на име Шницел.
Умрях от смях - Шницел, Шницел...ела тук веднага, място, стой, дръж! Tongue

"Притежанието на много красиви растения не създава градината. Те са само нейна колекция."   Гертруд Джекил
Отговори

(09-02-2019, 12:03 PM)sasha написа:  Спомням си, веднаж Нушето обясняваше, че Хари е куче - вълкодав. Ако вълк го хапне,ще се задави Tongue
Ха ха така е, вълкодав е Хари Smile А като стана въпрос за имена, името на Хари по родословие е Foxy Nose Never Back Down, а като направи беля е Харалампи Smile
Отговори

Ето ги и нашите домашни любимци.

Третият до тук вълкодав на име Фреди.

И едно коте на име Тайгър

"Градината е специално духовно място, в което душата живее."
Shunmyo Masuno
Отговори

Да представя и нашите любовчета.
 Бела.Най - нежното и внимателно същество.

Хари Потър.Шантавел и голямо диване.

Арес.

Отговори

Ах какви прекрасни, мили пухчовци! Heart Heart Heart

А някъде едничка пеперуда с крилцата си ще прави ураган...
Отговори

Най-сладката тема Heart Heart Heart . Винаги, когато я отворя ме кара да се усмихвам. Преди 13 години приятелка ми прати тази снимка  и каза: Искаш ли го?    
И сега е моето Heart-винаги кротко позира

И верният голям приятел, който трябва да е много разсеян, за да стои на едно място и да позволи снимка. Не знам колко сърца да му дам- безброй!

Отговори

Мъничко коте, което стана мое любимо, появило  се в точния момент и на точното място. Почиствах прецъфтяла роза и го видях - по-мъничко от длан, слабичко, гладно, със силен инстикт за оцеляване.  Нахраних го, носех го на ръце и ми влезе под кожата така, както само улично коте умее. Още на следващия ден показа на кучето кой ще командва парада.

Отговори

Подозирам, че сме за темата Готварство Smile ...
Отговори

Отваряне на:

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)

Разсадник [Изображение: xnezabravka-flowers-1.png
http://nezabravkaflowers.com/

[Изображение: klen.png
http://klen.bg/